Kontakt

Välkommen att mejla till oss på info@begripsam.se.

 

Vi som jobbar här

Stefan Johansson, telefon +46 70 823 10 64
stefan.johansson@begripsam.com

 

Louise Tengstrand, telefon +46 70 147 53 13
louise.tengstrand@begripsam.com

 

Tommy Hagström, telefon +46 73 591 91 73
 tommy.hagstrom@begripsam.com

 

Kerstin Ivarson Ahlstrand, +46 73 230 00 81
kerstin.ahlstrand@begripsam.com

 

Karin Ekelund Malmros, +46 76 391 96 59
karin.ekelund.malmros@begripsam.com

 

Karin Forsell
karin.forsell@begripsam.com

 

Nikolaos Syropulos
nikolaos.syropoulos@begripsam.com

 

Mia Larsdotter
mia.larsdotter@begripsam.com

 

Sonia Gunnarsdotter
sonia.gunnarsdotter@begripsam.com

 

Telefonnummer, växel

08 – 441 05 55

 

Besöksadress

Begripsam AB
H2 Health hub
Hälsingegatan 45
113 31 Stockholm

 

Kontor i Lund
c/o Mindpark
Bytaregatan 4D, Lund
Mejla Mia Larsdotter för att komma överens om en tid, mia.larsdotter@begripsam.com

 

Organisationsnummer 559074-0998

 

Faktureringsadress

Begripsam AB
FE 1309 Scancloud
831 90 ÖSTERSUND

PDF-fakturor:
begripsamab@pdf.scancloud.se