Kontakt

Välkommen att kontakta oss!

E-post info@begripsam.se.

Telefon 08 – 441 05 55

 

Vi som jobbar här

Stefan Johansson, telefon +46 70 823 10 64
stefan.johansson@begripsam.com

 

Louise Tengstrand, telefon +46 70 147 53 13
louise.tengstrand@begripsam.com

 

Tommy Hagström, telefon +46 73 591 91 73
 tommy.hagstrom@begripsam.com

 

Kerstin Ivarson Ahlstrand, +46 73 230 00 81
kerstin.ahlstrand@begripsam.com

 

Karin Ekelund Malmros, +46 76 391 96 59
karin.ekelund.malmros@begripsam.com

 

Karin Forsell
karin.forsell@begripsam.com

 

Nikolaos Syropulos
nikolaos.syropoulos@begripsam.com

 

Mia Larsdotter
mia.larsdotter@begripsam.com

 

Sonia Gunnarsdotter
sonia.gunnarsdotter@begripsam.com

 

Alexander Nordh
alexander.nordh@begripsam.com

 

Hussein Mohammed Ali,
hussein.mohammed.ali@begripsam.com

 

 

Besöks- och postadress

Kontor i Stockholm
c/o H2 Health hub
Hälsingegatan 45
113 31 Stockholm

Endast besöksadress

Kontor i Lund
c/o Mindpark
Bytaregatan 4D, Lund
Mejla Mia Larsdotter för att komma överens om en tid, mia.larsdotter@begripsam.com

Faktureringsadress

Begripsam AB
FE 1309 Scancloud
831 90 ÖSTERSUND

PDF-fakturor:
begripsamab@pdf.scancloud.se

 

Bolagsfakta

Organisationsnummer: 559074-0998

Styrelsens säte: Stockholm